Jdi na obsah Jdi na menu

MRJ Olomouc

10. 2. 2011

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE SQUASHI – Olomouc,Omega centrum – 4,5,6.2.2011

Do Olomouce na mistrovství České republiky juniorů odjížděli hráči SQC klubu v celkové pohodě,ale samotný turnaj ukázal,že squash je především o hlavě a v celkovém součtu nedopadlo umístění našich hráčů dle jejich možností.
Dle mého názoru prodali svou kůži až moc lacino a předvedli maximálně 60% svého potenciálu.Uvědomili si to po zápase,ale pozdě bycha honiti,historie se neptá.
Do budoucna je potřeba pracovat ještě intenzivněji a to ve všech směrech.(psychika,fyzická příprava a samotná hra)

Děvčata G11
Lucka první zápas prohrála s Kikinou po boji 1:3 a spadla do spodního pavouka.Pak přišli obrovské a zbytečné nervy a laciná prohra s Rekovou 0:3.O umístění,kdy konečně opět zabojovala se po výsledcích s hráčkama Bártíkovou 3:2 a opět prohrou s Širokou 1:3 obsadila celkové 14.místo s bilancí zápasy 1:3,úspěšnost 25%,sety 5:11 a body 98:155.

Kikina po vítězství se dostala do horního pavouka kde narazila na Lovicarovou (1) a prohra 0:3,následovala porážka od Čepové 0:3.V dohrávce o umístění prohrála se Simčou (4) 1:3 a obsadila celkové 8.místo.Bilance zápasů 1:3,úspěšnost 25%,sety 4:10,body 82:141.

Simča začala vítězstvím nad Lukavcovou 3:0 a šla do horního pavouka.Pak ale zapracovala hlava a zbytečná prohra s Čechvou (5) 1:3. Další zápas,opět nervy a zbytečná prohra v pětisetové bitvě při vedení v pátém setu 10:8 ,  2:3.V bratrovražedném boji vybojovala konečné 7.místo vítězstvím na Kikinou 3:1.
Bilance zapasů 2:2,úspěšnost 50%,sety 9:7 a body 139:122.

Chlapci B11
Martin začal zápas také nervozní a po prvním setu rezignoval,nezakousl se a odevzdal zápas 0:3Brňákovi (7).V dolní pavouku porazil přesvědčivě Malého 3:0.Další zápas poctivě odmakal a zahrál nejlepší utkání v poslední době,pěkné výměny a údery,oceněné potleskem a opravdu chyběl kousíček štěstí v každém setu ,0:3 s Sezemským škoda.Poslední zápas byl z jeho strany odchozený,když po první setu rezignoval a prohrál 0:3 se Strouhalem.Umístění 12.místo,bilance zápasy 1:3, 25% úspěšnost,sety 3:10,a míče 80:130.

Luba začal spanilou jízdu nepříliš přesvědčivým vítězstvím nad Jirouškem 3:0.Byla na něm viděna nervozita a obava z nadcházejícího mače s Ghanemim,jeho černou můrou.Zápas ale proměnil ve svoji exhibici a svého soupeře po bezchybném výkonu doslova smetl z kurtu 3:0.Ale opět proměna,zakolísání a ta hlava.V boji o finále mu hru znechutil Bergel (2) a deklasoval ho 0:3.Lubin se soustředil na boj o 3.místo a nakonec ho po perfektním výkonu,kdy si dělal na kurtu od druhého setu co chtěl,vybojovalnad Nohelem 3:0.bilance zápasy 3:1,úspěšnost 75%,sety 9:3,míče 114:68.

Děvčata G13
Kamila mohla také vybojovat lepší umístění,opět nervozita. Prohra s Štréblovou (3) 0:3,pak smolně s Lužnou 2:3.V boji o 13.místo zabojovala a soupeřku Věříšovou smetla 3:0.